cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

12 + 13 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
  • blogger

    Blogger, Google tarafından desteklenen kişisel blog alt yapısıdır. Blog yazarlığı yapan veya kişisel blog kanalı açmak isteyenler için önemli bir alt yapıdır. Özellikle blog açan kişilerin sayısını bu şirket yükseltmiş olabilir. Para kazanma imkanı da veren sistem ciddi bir müşteri potansiyeline sahiptir. Resmi sitesinden blog hesabı açabilirsiniz. Aynı zaman da ücretsiz bir şekilde blogspot.com alan adı da almış oluyorsunuz. Tabi ki domain adresiniz varsa oraya yönlendirme yapmanız da mümkündür. Tamamen ücretsiz bir şekilde milyonlarca kullanıcıya hizmet veren Blogger kolay yöneyimi ile içerik yönetimini kolaylaştırmıştır. Tek eksiği çok az sayıda teması bulunmasıdır. Milyonlarca kişi sadece 9 temayı kullanmaktadır. Onun dışında genel olarak kullanılması gereken alt yapılardandır.
    Google tarafından önceki yıllarda satın alınarak bünyesine katıldı. blogspot.com uzantılı ücretsiz alan adı sağlayarak blogger olma avantajı sağlamaktadır. Ayrıca google adsense'den reklam alma avatajı da bulunmaktadır.
    google bünyesine bağlı ücretsiz xml tabanlı blog yazılımı. kendi kaynağında basit temalar olmasına rahmen internet üzerinden araştırdığınız da çeşit çeşit her türden tema bulabileceğiniz istediğiniz projeyi biraz kısıtlı da olsa uygulayabileceğiniz bir platform.


    esensozluk esensozluk esensozluk