cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

7 + 16 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
 • cengiz can

  Cengiz Can, Bayburtlu Anne ve Babanın üçüncü çocuğu olarak 1980 yılında Kocaeli Tütünçiftlik de dünyaya gelmiştir. Daha sonrasında İstanbul'a yerleşen ailesiyle beraber İlk ve ortaokul eğitimini Kadıköy ilçesinde yer alan bir mahallede tamamlamış olan Cengiz Can. İsviçrede eğitimine bir müddet devam ettikten sonra yurda geri dönüş yapmıştır.


  Vatani görevini İzmir Çeşme’de tamamlayan Cengiz Can ardından İstanbul Maltepe’de ticarete atılarak kurduğu firmasını, ailesininde destekleriyle kısa zaman içinde başarıya taşıyarak sektörde adından söz ettiren ve halen devam eden mimari projelerde, hem yurtiçinde hem de yurtdışında çok ciddi marka ve firmalara hizmet vermeyi sürdüren ENCE YAPI DEKORASYON şirketinin de sahibidir.


  Evli ve iki erkek çoçuk babası Cengiz Can yirmili yaşlarda müziğe olan ilgisini fark ederek arabesk / fantezi ve halk müziğine olan ilgisini amatör çalışmalar ve yorumlarıyla, çevresinden de almış olduğu olumlu tepkiler ve eleştiriler sonrasında albüm çalışması yapmaya karar vermiş ve ailesininde desteğiyle ZAMANI GELDİ ismine sahip ilk albüm çalışmasını 2019 senesinde piyasa ve dinleyicilerinin beğenisine sunmuştur.


  Cengiz Can 7 şarkıdan oluşan Zamanı Geldi isimli albümünde Etiler isimli şarkısına klip çekerek müzik severlerle buluşturmuştur. Çok başarılı olan bu çalışmanın sonucunda elde edilen mutluluk, Cengiz Can'ın müzik hayatında doğru yolda olduğunu kanıtlamış ve müzik konusunda daha etkili, dinleyicilerine daha duygu ve keyif veren çalışmalar yapması gerektiğini hissettirmiş hemen sonrasında da kendisine ait bir stüdyo kurmuştur.Ticaret hayatının yanı sıra müzik hayatında da ciddi sorumluluk sahibi olduğunu kabul eden Cengiz Can kendine has yorumuyla çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Ayrıca Cengiz Can yeni single çalışmasını müzik severlerle buluşturmak için stüdyo çalışmalarına da devam etmektedir.
  esensozluk esensozluk esensozluk