Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

10 + 8 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat

dünyanın en modern 5 havaalanı

Hava taşımacılığın son yıllardaki popülerliği beraberinde de yeni havaalanlarının inşa edilmesine sebep oluyor. Yenilerin yanında eski olanlar da yüksek yolcu kapasitelerini karşılayacak şekilde modernize edilmekte. Bunun yanında da uçaklarını bekleyen yolcuların rahat etmeleri için masraftan kaçınılmıyor. Aşağıdaki havaalanları şu anda dünyanın en modern 5 havaalanı arasında gösteriliyor.

Changi Havaalanı – Singapur
İşiniz düşmese bile görmek isteyeceğiniz bir havalimanı burası. Yüzme havuzları, kelebek ve çiçek bahçeleri, sinema salonları, 5 saatten fazla beklemenizin gerektiği durumlarda ise verilen ücretsiz Singapur turu hizmeti başka bir havalimanında kolayca bulamayacağınız bir hizmet.

Dubai Uluslararası Havaalanı – Birleşik Arap Emirlikleri
Dubai Havalimanı Ortadoğu’nun havacılık merkezi olmasının yanı sıra, dünyanın en büyük havalimanları listesinin de ilk sıralarında yer alıyor. Gezi ve paralel koşu yolları, VIP salonları, çiçek merkezi ve de duty free mağazalarıyla listelerdeki yerini hak ediyor.

Kuala Lumpur Havaalanı – Malezya
Modern mimarisiyle Malezya’ nın simgelerinden biri olan bu havalimanının ortasında ülkenin atmosferini yansıtan küçük bir orman bulunuyor. Dünyanın en modern 5 havaalanı arasında bulunan bu havaalanında uçağınızı beklerken kuş seslerine kulak verebilirsiniz. Ayrıca öyle büyük bir havalimanı ki, terminaller arası ulaşım manyetik trenlerle sağlanıyor.

Schipol Havaalanı – Hollanda
İçinde küçük çaplı bir sanat müzesi ve casinosu bulunan bu hava limanında uçağınız rötar yaparsa ücretsiz yemek ikramından yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda bu rötar sürelerini alışveriş fırsatlarını değerlendirerek de kullanabilirsiniz.

Münih Havaalanı – Almanya
Münih Havalimanı, Avrupa’nın en iyi havalimanı ödülünü 3 kez kazanarak kalitesini ispat etmiştir. Modern mimarinin bir eserini andıran Münih havalimanında bulunan camdan bekleme salonlarının sigara içen yolculara ayrılmış olması, buranın sigara tiryakisi yolcuların gönlünde ayrı bir yeri olmasının nedenlerinden biridir.