cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

11 + 7 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
 • huawei p smart 2019

  Huawei P Smart 2019 Yine Huawei şirketinin kullanışlı ve hiş bir serisidir. Görüşü bakımından estetik ve zariftir.

  -Gece Siyahı, Aurora, Satir Mavisi ve Coral Kırmızısı gibi renk çeşitleri sunar.
  -Ekran kapasitesi 6.21 inç büyüklüğündedir.
  -Telefon, 8 mm kalınlığında ve 160 gram ağırlığındadır.
  -Telefonun alt bölümü 3.5 mm kulaklık bağlantısına fırsat sunmaktadır.
  -USB-C hoparlör özelliği telefonda mevcut değildir.
  -Telefon ekranı 1080×2340 ebat kapasitesindedir.
  -Çift hat özelliği bulunur
  -Batarya gücü de 3400 mAh’tır.

  Huawei önceki P Smart modelinegöre yenimodelindeki en büyük farklardan birisi, ekranında bulunan damla çentik tasarımı olarak görülüyor. Normal şartlarda çentiğin içinde bulunan hoparlör ve bildirim ışığı, buradaki alan yerine telefonun başka noktalarına konulmuş. Bu farkı daha iyi anlamanız amacı ile örnek vermek gerekirsehoparlör ızgarası daha ince tutularak, üst çerçevenin en üst bölgesine yerleştirilmiş.

  Bildirim ışığı ise diğer telefonlardan ayrı olarak bu modelde telefonun altında yer almaktadır. Her telefonda bulunan parmak izi sensörü bu telefonda arka tarafa konulmuş . Telefonun sol üst tadına çift lensli olan kamera modülü ve yanına flaş konularak hoş bir tasarım elde edilmiş. Bu telefonda kamera için tasarım oldukça özenilmiş bu yüzden kamera çıkıntısı belirgin olmayacak şekilde ayarlanmıştır. P Smart 2019 modeli üretilirken tasarımda plastik çerçeveye yer verilmiş. Huawei pahalı modellerinde genellikle arası cam telefonlar tasarlamaktadır. Bu modellerin aksine P Smart 2019 modelinde plastik bir kaplama tercih edilmiş. Bu plastik yüzeyde pahalı olan modeller gibi kötü durmuyor. Bu plastik yüzey cam kaplamaya benzetilmiş ve ucuz bir telefon gibi göstermiyor bu modeli. Zaten çoğu insan telefonu kılıfı ile kullandığı için arada kullanılan malzeme genelde göz ardı ediliyor. Çoğu yeni çıkan 2019 modellerde USB-C yuva kullanılırken, bu modelde telefonun alt kısmında Micro USB kullanılmış.

  Güncel mobil telefonlarda artık USB-C kullanmaya başlanacak gibi bir görünüm mevcut. Bunun temel amacı tek USB-C kablosu kullanarak diğer cihazları şarj edebilme imkanınız varken, P Smart 2019 model kullanıyor isenizMicro USB kablosu bulunmadan telefonunuzu şarj edemeyecekseniz. Bu yüzden bu modeller diğerlerine göre farklı. Ama bunların dışında telefonda bir çok farklı özellikler mevcut.
  esensozluk esensozluk esensozluk