Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

18 + 15 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat

inci sözlük

İnci sözlük, arkadaş ortamının yoğun olarak yaşandığı belli başlı konular da ciddi destekler veren her türlü sosyal medya da adı mutlaka geçen hareketçi ve sosyal bir platform olarak tanınan sözlüklerdendir. Zamanla aktifliğinin düşmesiyle yerini ekşi sözlüğe bırakan sözlüktür. Gerekli atılımları ve kuralları sebebiyle ciddi üye artışının engellenmesi sağlandı. Bu durum sonucun da birçok konu da geri kalındı. Bunun üzerine o süreçte ekşi sözlük ciddi artış göstererek Türkiye’nin en aktif sözlük sitesi olmayı başardı. İnci sözlük caps olaylarıyla da meşhur olan sitelerden biridir. Caps oluşturucu sayesinde kendiniz de caps üretebilme olanağınız vardı. Günümüz de aktifliği neredeyse hiç olmayan bir sözlük platformlarından biridir.

6. Nesildim silindim ve bir daha da girmedim

copluk…

Eski popülerliğini yitirdi ve yerini ekşi sözlük doldurdu ama yakında ekşi sözlüğün yerini de esensozluk dolduracak

Yaş ortalaması düştükçe kalitenin yerlerde gezdiği ve yakın zamanda bir iş adamı tarafından satın alınmasıyla artık var olmasının bir öneminin kalmadığını düşündüğüm sözlüktür kendileri.

Eskisi kadar popüler olmayan sözlük…

Günümüzde popülerliğini kaybetmiş, çeşitli eylemlerle zamanında adını duyurmuş sözlük sitesi. Yaş kitlesi oldukça küçük olmasıyla, sözlük sahibinin dahi saçma şekillerde gündeme gelmesiyle itibar kaybetmiştir.

Ruhu şad olsun.