cpm_inboxCount

yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

4 + 14 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
  • inci sözlük

    İnci sözlük, arkadaş ortamının yoğun olarak yaşandığı belli başlı konular da ciddi destekler veren her türlü sosyal medya da adı mutlaka geçen hareketçi ve sosyal bir platform olarak tanınan sözlüklerdendir. Zamanla aktifliğinin düşmesiyle yerini ekşi sözlüğe bırakan sözlüktür. Gerekli atılımları ve kuralları sebebiyle ciddi üye artışının engellenmesi sağlandı. Bu durum sonucun da birçok konu da geri kalındı. Bunun üzerine o süreçte ekşi sözlük ciddi artış göstererek Türkiye’nin en aktif sözlük sitesi olmayı başardı. İnci sözlük caps olaylarıyla da meşhur olan sitelerden biridir. Caps oluşturucu sayesinde kendiniz de caps üretebilme olanağınız vardı. Günümüz de aktifliği neredeyse hiç olmayan bir sözlük platformlarından biridir.
    Yaş ortalaması düştükçe kalitenin yerlerde gezdiği ve yakın zamanda bir iş adamı tarafından satın alınmasıyla artık var olmasının bir öneminin kalmadığını düşündüğüm sözlüktür kendileri.
    Günümüzde popülerliğini kaybetmiş, çeşitli eylemlerle zamanında adını duyurmuş sözlük sitesi. Yaş kitlesi oldukça küçük olmasıyla, sözlük sahibinin dahi saçma şekillerde gündeme gelmesiyle itibar kaybetmiştir.

    Ruhu şad olsun.