Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

9 + 10 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat

iphone 11

Iphone diğer piyasaya sürdüğü telefonları gibi bu modelinde de iddialı konumda bulunmaktadır. Özellikle akıllı telefon oluşu, yapay zekaya sahip oluş ve güzel tasarımına sahip ilgi çekici bir telefon modeli haline dönüştürüyor.

-6.1 inç ekran kapasitesi bulunur.

-A13 Bionic işlemcisine sahiptir. Bu da telefonu farklı ve cazip kılmak da en büyük etken arasında.

-Hafıza çeşitleri 64 GB, 256 GB ve 512 GB gibi çeşitlilik sunmaktadır.

-Arka kamerası 12 mp ve ön kamerası da aynı şekilde 12 mp özelliğine sahiptir.

-Ayrıca çentikli ekran kullanımına da sahiptir.

-Parmak izi okuyucusu hizmeti aktiftir.

-Batarya kapasitesi de 3400 mAh’tır.

iPhone 11 ürettiği telefonlarında merek edilen en çok şey hiç kuşkusuz kamera. iPhone 11 modelinde de 2 farklı lens kullanan Apple, artık yeni çıkarttığı modellerde lensleri çoğalmış durumda. iPhone 11 telefonunun arkasında yere alan 2 adet kameralardan biri 12 MP düzeyinde geniş açılı bir şekilde olurken, kameralardan bir diğeri de yine 12 MP düzeyinde geniş açılı özelliğe sahip. Ana kamerayı 6 farklı lensten üreten Apple, diğer kamerada ise için 5 adet lens kullanılmış. Yüksek derecede görüntü kalitesi sunan telefon Yüzde 100 Focus Pixel desteği ile kaliteli kamera özelliği sunuyor. 26 mm'lik ana kamera, daha bir çok farklı özelliğe sahip. İkinci kamerada da bir çok özellik sunmaktadır.


iPhone 11'in kamerasına bir çok yetenek kazandırılmış. Yetenekler arasında en belirgin olanı geliştirilmiş resim işleme özelliği. Fotoğrafın farklı bölgelerine farklı işletmeler uygulayarak bir çok fotoğrafın birleşmesiyle kaliteli fotoğraf elde edilebilir, ayrıca Gece Modu özelliği de desteklemektedir bu telefon. Ortamın karanlığına göre otomatik olarak devreye giren bu mod Apple’ın açıklamasına göre oldukça güzel bir özellik.


iPhone 11'in tasarımına gelirsek, iPhone XR tasarımına oldukça benzemektedir. Ağırlık ve telefon ölçüleri olarak neredeyse birbirinin aynısı. iPhone 11’in uzunluğu 150.0 mm olarak ayarlanmış ve ekran genişliği de 75.7 mm olarak tasarlanmış. Kalınlığı da diğer modellere yakın olarak 8.3 mm üretilmiştir . Ağırlığı da yine 194 gram olarak ayarlanmıştır.