Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

15 + 11 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat

joker

2019 yapımı filmdir. Bir kötü kahramanın doğuş hikayesi anlatılır. Yaşadığı acıklı hayat onu kötü olmaya itmiştir. İleride batmanın rakibi olacak ve gotham şehrine her türlü kötülüğü yapacaktır. Filmdeki piskopat gülüşleri hala kulağımdadır.

Kendisi Eskişehir’de 1987 yılında dünyaya gelmiştir ve ülkemizin önemli rapçilerinden biridir. Asıl adı “Mete Erpek” olan şarkıcı müziğin insanlara kötü şeyleri çağrıştırmaması gerektiğini savunmaktadır ve rap müziğin kötü alışkanlıklarla, kavgayla anılmasından dolayı duyduğu rahatsızlığı her fırsatta dile getirmektedir.

Çocuk yaşlarda izlediği breakdance videoları hip hop kültürüyle tanışmasında büyük pay sahibi olmuştur. Graffitiye de meraklı olan Joker, 2004 yılında stüdyosunu kurarak kayıtlarına daha ciddi bir şekilde eğilme fırsatı yakalamıştır. Joker, 2017 yılında “O Ses Türkiye” isimli yarışmaya katılmış ve çeyrek finale kadar çıkmayı başarmıştır. Kendisi Türkiye’de rapin gelişmesine katkı sunan pek çok önemli isimle yakın dostluğu ile bilinmektedir ve rap dünyasını “modern aşıkların atışması” olarak tanımlamaktadır.